Make your own free website on Tripod.com

Nama
Jawatan
Alamat E-mel
Hj. Mahdan bin Bongkik Pengarah mahdan@forestry.gov.my
Sulaiman bin Salleh Pengetua sulaiman@forestry.gov.my
Hj. Seri @Rahimi bin Othman Timbalan Pengarah
(Latihan & Pembangunan)
rahimi@forestry.gov.my
Hj. Zainal bin Jain Timbalan Pengarah (Peperiksaan) zainal@forestry.gov.my
Hj. Roslan bin Abas Pegawai Latihan roslan_abas@forestry.gov.my
Hj. Yahya bin Muda Pensyarah yahya@forestry.gov.my
Muhammad Azmi bin Ibrahim Pegawai Peperiksaan azmi_ibrahim@forestry.gov.my
Muhamad Azizun bin Jaafar Pensyarah azizun@forestry.gov.my
Mohd.Yussainy bin Md. Yusop Pegawai Peperiksaan yussainy@forestry.gov.my
Mohd Nasir bin Mohd Pengajar nasir@forestry.gov.my
Ngaijah bte Hj. Sadali Pen. Pegawai Latihan ngaijah@forestry.gov.my
Hj. Zainal Abidin bin Atan Pengajar zainal_abidin@forestry.gov.my
Jailani bin Omar Pengajar jailani@forestry.gov.my
Asma' binti Mohamed Zainudin Pengajar asma@forestry.gov.my
Wan Radzi bin Wan Abdullah Pengajar wanradzi@forestry.gov.my
Abu Bakar bin Rapa'ee Pengajar abubakar@forestry.gov.my
Riano bin Janirin Pengajar riano@forestry.gov.my
Haffiz bin Baharuddin Pengajar haffiz@forestry.gov.my
Ismail Ali bin Kamarudeen Pen. Pegawai Peperiksaan ismail_ali@forestry.gov.my
Mohd Suhairi bin Supian Pen. Pengajar suhairi@forestry.gov.my
Anuar bin Wok Pen. Pengajar anuar@forestry.gov.my
Borhan bin Minhat Pen. Pengajar borhan_minhat@forestry.gov.my
Wan Kalthum binti Wan Ismail Ketua Pembantu Tadbir wankhaltum@forestry.gov.my
Tamjiah binti Omar Pembantu Tadbir tamjiah@forestry.gov.my
Hazizah binti Yusof Pembantu Tadbir hazizah@forestry.gov.my
Ismail bin Hj. Tahir Pemb. Perpustakaan ismail_tahir@forestry.gov.my
Norbadiah binti Abidin Pembantu Tadbir norbadiah@forestry.gov.my
Zulkifle bin Awang Nik Pembantu Tadbir zulkifle@forestry.gov.my
Hazman bin Othman Pembantu Pengajar hazman@forestry.gov.my
Tawi bin Keling Pemb.Tadbir Rendah tawi@forestry.gov.my
Siti Rohana binti Baharuddin Pemb.Tadbir Rendah sitirohana@forestry.gov.my
Kalsom binti Ibrahim Pemb.Tadbir Rendah kalsom@forestry.gov.my
Siti Norosseda binti Mohamad Rasidibhib Pemb.Tadbir Rendah norosseda@forestry.gov.my
Ismail bin Hj. Omar Pemandu ismail_omar@forestry.gov.my
Rasli bin Che Hanafi Pemandu rasli@forestry.gov.my
Abd. Jamil bin Yusuf Pemb. Rendah Awam jamil@forestry.gov.my


[ Laman Utama | Sejarah | Misi dan Objektif | Piagam Pelanggan |
| Latihan Dalam Perkhidmatan | Sekolah Perhutanan Kepong | Peperiksaan |
| Pusat Latihan Perhutanan Terengganu | Kemudahan ]